در دوازدهمین سالگرد تاسیس تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان (دیرنیش)، کتاب استعمار ۲ منتشر شد

0

کمیته نشر تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان (دیرنیش) در دوازدهمین سالگرد تاسیس تشکیلات، کتاب «رهایی ملی و برون رفت از استعمار فارس» با عنوان «استعمار۲» را منتشر کرد.

به گزارش آرازنیوز، این کتاب در پنج فصل به وضعیت سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آزربایجان نظر افکنده است؛ همچنین ساختار سیاسی و فکری رژیم جمهوری اسلامی را نیز مورد بررسی قرار داده است. در فصل سوم این کتاب به آسیب‌شناسی حرکت ملی آزربایجان پرداخته شده و در فصل چهارم کنوانسیون‌ها و اسناد حقوق بشری در رابطه با حقوق ملیت‌ها و مصادیق سیاست‌های تبعیض نژادی در ایران مورد مطالعه قرار گرفته است.

این کتاب که از سوی مرکز تحقیقات «تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان به قلم تحریر در آمده به «مادران و همسران زندانیان سیاسی حرکت ملی آزربایجان» تقدیم شده است؛ از سوی کمیته نشر تشکیلات در داخل منتشر و توزیع شد.

گفتنی است کتاب «استعمار۲» توسط هسته‌های مقاومت ملی و اعضای شاخه دانشجویی در شهرهای آزربایجان جنوبی و دانشگاه‌های مختلف آزربایجان در بین مردم و دانشجویان توزیع شد.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند فایل پی‌دی‌اف کتاب «استعمار ۲» را از اینجا دانلود کنند. همچنین مخاطبان می‌توانند کتاب«استعمار۱؛ نگاهی به استعمار فارس در ایران» را از این لینک دانلود کنند.

دانلود کتاب «استعمار۲؛ رهایی ملی و برون‌رفت از استعمار فارس»

 

 

در دوازدهمین سالگرد تاسیس تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان (دیرنیش)، کتاب استعمار ۲ منتشر شد

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.